Ergoterapi öğrencileri moral depoladı

Ergoterapi öğrencileri moral depoladı 

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölümü öğrencileri vizeler öncesi bölüm yemeği ve moral eğlencesinde buluştu. Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşke Yemekhanesinde gerçekleştiren programa Ergoterapi bölümü öğrencilerinin yanı sıra Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Sur ve Ergoterapi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sevda Asqarova da katıldı. 

Ergoterapi öğrencileri moral depoladı 2

Yemek öncesi tüm öğrencilere sınavlarında başarılar dileyen Sur; “Ergoterapi bölümünün gerçekleştirdiği bu etkinliği artık tüm bölümlerde yapmak istiyorum. Sizler buna öncü oldunuz dedi.”Yemekten sonra Nermin Tarhan Konferans Salonu’na geçen ekip, moral etkinliğine devam etti.

Ergoterapi öğrencileri moral depoladı 3

Nermin Tarhan Konferans Salonunda önce karaoke yapan öğrenciler daha sonra şarkılar söyleyip, dans etti.

Birincilere kitap hediyesi

Son olarak ödüllü dudak okuma yarışması yapan öğrencilerden birinci olan takıma Prof. Dr. Haydar Sur ve Prof. Dr. Sevda Asqarova tarafından, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitapları hediye edildi.

Ergoterapi öğrencileri moral depoladı 4

Sur ve Asqarova’dan resital

Etkinliğin kapanışını ise Prof. Dr. Haydar Sur ud çalarak, Prof. Dr. Sevda Asqarova ise piano çalarak "Üsküdar’a Giderken" şarkısı ile yaptılar.

Ergoterapi öğrencileri moral depoladı 5
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)