Üsküdar Üniversitesi, Gaziantep’te üniversite adaylarıyla buluşuyor (2017-11-01)

Üsküdar Üniversitesi, Gaziantep’te üniversite adaylarıyla buluşuyor (2017-11-01)

Üsküdar Üniversitesi, Anadolu Buluşmaları kapsamında 2-3 Kasım 2017 tarihlerinde Gaziantep’te üniversite adaylarıyla bir araya gelecek. Adaylar, yeni sınav sistemine dair merak ettiği her şeyi Uzman Psikolojik Danışman Ece Tözeniş ile “Üniversiteli Olmak” seminerinde öğrenebilecek. 

Üsküdar Üniversitesi, Anadolu buluşmaları bağlamında Türkiye’nin farklı illerinde adaylarla bir araya geliyor.

Üsküdar Üniversitesinden uzmanlar, Gaziantep’te 2-3 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek EKET Üniversite Tercih Günleri’nde adaylarla buluşacak.

Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde 10:00-16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek Tercih Günlerinde öğrenciler üniversite ve tercihlere dair merak ettikleri her şeyi öğrenebilecek.

Üsküdar Üniversitesi Eğitim Kurumları ve Rehberlik Hizmetleri Yöneticisi, Uzman Psikolojik Danışman ve Kariyer Danışmanı Ece Tözeniş, 2 Kasım Perşembe saat 11:00’de “Üniversiteli Olmak” başlıklı sunumunda yeni sınav sistemi ve doğru tercih konusunda adayları bilgilendirecek.

Üsküdar Üniversitesinin standında “Davranış Bilimleri ve Sağlık” alanındaki bölümler, eğitim fırsatları, mesleki olanaklar gibi konularda da bilgiler verilecek.
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)