Onur Uğuş Üsküdar Üniversitesi Öğrencileriyle buluştu
O Ses Türkiye yarışmasında sergilediği performansıyla göz dolduran Onur Uğuş, Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle buluştu. Eğlenceli anların yaşandığı buluşmada Uğuş, merak edilen soruları da cevapladı.
Üsküdar Üniversitesi önemli isimleri konuk etmeyi sürdürüyor.
Türkiyenin OSES Türkiye Yarışmasında tanıdığı sempatik yorumcu Onur Uğuş, Müzik Kulübü tarafından gerçekleştirilen bir etkinlikle Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi.
SKS Direktörlüğünün desteğiyle Nermin Tarhan Konferans Salonunda gerçekleştirilen buluşmada öğrenciler, Uğuşun seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla coştu.
Dışarıdan katılımın da olduğu buluşmada Uğuş, merak edilen soruları da cevapladı.
Buluşmada öğrenciler Onur Uğuş ile unutulmaz bir gün yaşadı.