Üsküdar Üniversitesi ‘Milli Birlik Yürüyüşü’ nde…

Üsküdar Üniversitesi ‘Milli Birlik Yürüyüşü’ nde…

Üsküdar Üniversitesi öğrencileri, akademik ve idari personeliyle “Milli Birlik Yürüyüşü” ne katıldı. Hain darbe girişimini ilk gününden bugüne her platformda kınayan ve demokrasi vurgusu yapan Üsküdar Üniversitesi, katıldığı “Milli Birlik Yürüyüşü” nde bunu bir kez daha haykırdı. Teröre karşı demokrasinin ve milli iradenin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.

Milyonlarca kişi 15 Temmuz Darbe Girişiminin 1’inci yılında “Milli Birlik Yürüyüşü” nde buluştu.

Türkiye’nin dört bir tarafından gelenler 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne yürüdü.

Yürüyüşe, Üsküdar Üniversitesi öğrencileri, akademisyenleri ve idari personellerden oluşan çok sayıda kişi katıldı.

Üsküdar Üniversitesi ‘Milli Birlik Yürüyüşü’ nde… 2

Aralarında Üsküdar Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Furkan Tarhan, İDER Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Zelka, Genel Sekreter Selçuk Uysaler 'in de bulunduğu grup, Türk bayrakları ve “Demokrasinin Bekçisiyiz” pankartı ile Kuzey Yerleşkeden yola çıkıp, Güney Yerleşke önünden köprüye kadar yürüdü.

15 Temmuz'da yaşanan hain darbe girişiminin 1. yıl dönümünde Şehitler Köprüsü'ne yürüyen Üsküdar Üniversitesi mensupları, teröre karşı demokrasinin ve milli iradenin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.

Üsküdar Üniversitesi ‘Milli Birlik Yürüyüşü’ nde… 3

Etkinlikleri takip eden uluslararası haber ajanslarının dünyaya servis ettiği fotoğraflarda Üsküdar Üniversitesi'nin "Demokrasinin Bekçisiyiz" yazılı pankartı da yer aldı.

16.07.2017 15:31

 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş: