Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları Enstitüsü Tanıtım Günleri etkinliği düzenledi

Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları Enstitüsü Tanıtım Günleri etkinliği düzenledi

Tasavvuf Araştırmaları Enstitüsü, Üsküdar Üniversitesi Tanıtım ve Tercih Günleri kapsamında 8 Temmuz Cumartesi günü özel bir tanışma ve tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Etkinliğe katılanlar, enstitü tarafından yürütülmekte olan tüm program ve çalışmalar hakkında doğrudan bilgi sahibi olma şansı yakaladı. Merkez Yerleşke Nermin Tarhan Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe tasavvufa ilgi duyan çok sayıda kişi katıldı.

Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları Enstitüsü Tanıtım Günleri etkinliği düzenledi 2Yüksek lisans programı, çeşitli eğitim programları ve uluslararası projeleriyle dikkat çeken Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları Enstitüsü, yeni öğretim döneminde yürüteceği çalışmaları enstitü akademisyenlerinin ağzından paylaştı.

Etkinlik boyunca söz alan; Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı Cemalnur Sargut, Tasavvuf Araştırmaları Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Elif Erhan, Enstitü Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Emine Yeniterzi, Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Küçük, Enstitü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Fehime Cangüzel Güner Zülfikar, Dr. Hatice Dilek Güldütuna, Öğretim Görevlisi Arzu Eylül Yalçınkaya Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları Enstitüsü'nün bugüne kadar yaptığı çalışmalardan bahsetti ve önümüzdeki yıllarda yapmayı planladığı projelere değindi.

Toplantı sırasında Üsküdar Üniversitesi öğrenci memnuniyet anketleri sonuçlarına göre Enstitü yüksel lisans programı kapsamında en yüksek puanı alarak birinci olan Prof. Dr. Emine Yeniterzi’ye hediye takdim edildi. Ayrıca, 8 Temmuz günü dünyaya gelen Enstitü Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nuri Küçük'ün doğum günü de küçük bir hediye takdimiyle kutlandı.
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)