İş Sağlığı ve Güvenliği alanından yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri konuşuldu.
Sempozyumunun açılış konuşmalarını, Yıldız Teknik Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Uğur Buğra Çelebi, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yücel Şahin ve Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nilgün Sarp yaptı.
Paneller şeklinde düzenlenen sempozyumda, konunun uzmanı çok sayıda akademisyen söz aldı ve iş sağlığı ve güvenliği alanında devam eden çalışmaları paylaştı.
Sempozyuma Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Rüştü Uçan da katıldı.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)