Üsküdarlı öğrenciler girişimciliği yerinde öğrendi

Üsküdarlı öğrenciler girişimciliği yerinde öğrendi

Üsküdar Üniversitesi akademisyenleri ve öğrencileri kısa adı GOSB olan Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren teknoparka ziyaret gerçekleştirdi. İletişim Fakültesi ve Psikoloji Bölümü öğrencileriyle birlikte gerçekleştirilen ziyarette, katılımcılar teknoparkta yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Tasarımı ve İletişimi Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Dinçer Atlı ve Proje Koordinatörü Dr. Nebiye Yaşar öncülüğündeki ziyarete katılanlar için özel bir sunum yapan GOSM Teknopark Genel Müdürü Dr. Emre Aksan, Ufuk Batum ve Tolga

Bildirici; girişimci olmak isteyen, bir fikri olan ve yatırım yapmak isteyenlere teknopark bünyesinde ne gibi imkânlar sağlandığını anlattı.

Sunumun ardından teknoparkta faaliyetini sürdüren üç farklı şirketi yerinde ziyaret eden öğrenciler, girişimcilik konusunda şirket yöneticilerinden bilgiler aldı.

Üsküdarlı öğrenciler girişimciliği yerinde öğrendi 2

En son durak olarak Üsküdar Üniversitesi tarafından geçtiğimiz günlerde kurulan ve çalışmalarına başlayan BrainPark'ı da ziyaret eden öğrenciler, BrainPark'ın imkânları hakkında bilgi aldı.


06.04.2017 08:49

 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş: