Üsküdar Üniversitesinden işçi sağlığı ve güvenliğine destek

Üsküdar Üniversitesinden işçi sağlığı ve güvenliğine destek

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikası Petrol-İşe bağlı İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Servisinin koordinasyonunda yürütülen fiili hizmet süresi zammı uygulamasının çerçevesinin genişletilmesi çalışmaları kapsamında 22 Mart 2017 Çarşamba günü, Petrol-İş Sendikası Genel Merkez binasında bir değerlendirme toplantısı yapıldı. 

Toplantıya fiili hizmet süresi çalışma grubundan Petrol-İş Sendikası İş Güvenliği Uzmanı Ceyhun Gürpınar, Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölüm Başkanı ve ÜSEM Müdürü Yrd. Doç. Rüştü Uçan, Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Hacer Kayhan, Kimya Mühendisi Mustafa Cüneyt Gezen, Kimya Mühendisi Hasan Tahsin Durmuş ve Stajyer Tuğba Eroğlu katıldı.

Toplantıda, çalışma kapsamında hazırlanan teknik raporlar gözden geçirildi, MKE Kurumu'ndan emekli olan üyelerle gerçekleştirilen sağlık anketi sonuçları tartışıldı. Ayrıca önümüzdeki günlerde çalışma ile ilgili yapılacak faaliyetler planlandı.

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Servisi'nin çalışmaları önümüzdeki günlerde yapılacak olan toplantılarla devam edecek.
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)