Haber Üsküdar'ın 2. sayısı yayımlandı

Haber Üsküdar'ın 2. sayısı yayımlandı

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin uygulama gazetesi olan Haber Üsküdar'ın 2. sayısı yayımlandı. İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazife Güngör'ün genel yayın yönetmenliğinde hazırlanan Haber Üsküdar'ın tüm içeriği fakültenin akademik kadrosu ve öğrencileri tarafından oluşturuluyor. İlk sayısı çok beğenilen gazetenin, 2. sayısı da çok özel haberleriyle dikkat çekiyor.

Tamamı renkli 20 sayfadan oluşan gazetenin ilk sayfasında; Üsküdar Üniversitesi Rektörü Nevzat Tarhan'ın gazeteye dair yorumlarının bulunduğu bir özel röportaj haber yer alıyor.

Haber Üsküdar'ın 2. sayısı yayımlandı 2Gazetenin diğer sayfalarında, Üsküdar Üniversitesi Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sevil Atasoy'un enstitünün çalışmalarını değerlendirdiği özel haberi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. İbrahim ile Türkiye'nin Afrika ülkeleriyle olan ilişkilerine değindiği Afrika'nın Görünmeyen Sahipleri adlı röportajı ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tayfun Uzbay yapılan Kumpas Davalarından 15 Temmuz Darbe Girişimine gibi özel haberler okunabilir.

Yaşam haberlerinin de yer aldığı sayıda; Umberto Eco Üzerine, Emek Pazarda, Fatih'te Bir Kitap Mezatçısı, Beşiktaş'ın Kaykaycı Çocukları ve Kanaat Lokantası gibi keyifli haberler de dikkat çekiyor.

Haber Üsküdar, Üsküdar Üniversitesi'nin tüm kampüslerinden ücretsiz olarak temin edilebilir.

13.03.2017 08:26

 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş: