Öğr.Gör. Burak Adnan ÇATAKOĞLU

SBF / İş Sağlığı ve Güvenliği

burakadnan.catakogluuskudar.edu.tr

(0216) 400 2222


Kısa Özgeçmiş

İnş. Müh. Burak Adnan Çatakoğlu Ankara’da doğdu. Denizli Lisesi ve Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 2001 yılında mezun oldu.
 
1997 yılından beri Türkiye Dağcılık Federasyonunda sporculuk ve Antrenörlük Yapmaktadır, 2004 yılından beride yüksekte çalışma güvenlik koordinatörlüğü yapmaktadır. 2007 yılında Irata L1 olmuştur, 2011 yılından beride Irata L3i olarak kurtarma ve yüksekte çalışma eğitmenliği yapmaktadır. Ayrıca 2010 yılından beride iş güvenliği uzmanı olarak muhtelif projelerde saha çalışmalarını denetlemiştir. 
 
Yüksekte Çalışma konusunda Romanya Solo ; Bulgaristan Profixt, Alman Skylotec ve Bornack, Çek Cumhuriyetinden Singing Rock şirketlerinde özel eğitimleri bulunan Burak Adnan Çatakoğlu Aynı zamanda 3 farklı ürün markasından yaşam hattı montaj belgesine ve PPE kontrolör belgesine sahiptir. 
 
Birçok OSGB, danışmanlık şirketi ve eğitim kurumunda eğitmenlik yapan Burak Adnan Çatakoğlu  aynı zamanda 4 farklı üniversite SEM bünyesinde eğitmenlik yapmaktadır. 
İngilizce bilen Çatakoğlu , halen Çağlayan-Bakırköy-Maltepe adliyelerinde Yüksekten düşme kazalarında bilirkişilik yapmaktadır.

Devamı

Öğrenim Durumu & Akademik Unvanlar

Eğitim ve Öğretim Faaliyetleri

  1. Yapı İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği, (Lisans / 2022-2023 Bahar)
  2. Yüksekte Çalışmalarda İş Güvenliği, (Lisans / 2022-2023 Güz)