Üsküdar Üniversitesi Ön Kayıtları başladı
2015 LYS sonuçlarının açıklanmasının ardından 4 binin üzerinde aday Üsküdar Üniversitesi ailesine katıldı. Kazanan öğrenciler Üsküdar Üniversitesi’nin tüm yerleşkesini istedikleri vakit ziyaret edebilecek. Ön kayıtlar işlemleri başladı. Kesin kayıtlar 3-7 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.
Davranış Bilimleri ve Sağlık Alanında Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, 2015 LYS sonuçlarına göre 4 binin üzerinde genci ailesine kattı.
Öğrenciler Üniversitenin tüm yerleşkelerini ziyaret edebilecekken, her türlü bilgi için yetkililerden bilgi alabilir.
Üniversite ön kayıtları başladı.
Kesin kayıt işlemleri 3-7 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.
Ayrıntılı bilgi için;
https://www.uskudar.edu.tr/tr/sayfa/154/basvuru-ve-kayit-kosullari