Üsküdar Üniversitesinden sınırları aşan yardım
Üsküdar Üniversitesi, sosyal sorumluluk projeleriyle sınırları aşıyor. Sosyal Hizmet Kulübünün Nisan ayında Kur'ânlarımız Yetim Kalmasın sloganıyla başlattığı proje ilk meyvelerini verdi. Toplanan yüzlerce Kurân-ı Kerim, defter ve kalemler Afrika ülkelerinin belirle bölgelerinde dağıtıldı.
Üsküdar Üniversitesi anlamlı bir çalışmayı daha gerçekleştirdi.
Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında Sosyal Hizmet Kulübü öğrencilerinin gayretli çalışmaları ile toplanan yüzlerce Kurân-ı Kerim, defter ve kalem, Afrika bölgesinde dağıtılmaya başlandı.
"Kur'ânlarımız Yetim Kalmasın sloganıyla organize edilen projede kapsamında toplanan Kurân-ı Kerim, defter ve kalemler paketlenerek Çare Derneği vasıtasıyla yola çıktı. Paketler ilk olarak Kenyanın Garrisa bölgesinde yetimhanede kalan, hafızlık eğitimi gören çocuklara dağıtıldı.
Kurban Bayramında başlayan dağıtımlar Afrikanın çeşitli bölgelerinde sürecek.
![Üsküdar Üniversitesinden sınırları aşan yardım
Üsküdar Üniversitesinden sınırları aşan yardım](https://farm4.staticflickr.com/3941/15338915477_2850a869fb_b_d.jpg)
![Üsküdar Üniversitesinden sınırları aşan yardım
2 Üsküdar Üniversitesinden sınırları aşan yardım
2](https://farm4.staticflickr.com/3943/15502355316_c5a1c139e1_b_d.jpg)