Ora’da kimse var mı?
Üsküdar Üniversitesi Tiyatro Kulübü öğrencilerinin sergilediği, senaryosunu Cem Yalın’ın yazdığı “Ora’da kimse var mı ?” adlı tiyatro gösterisi sahnelendi.
Nermin Tarhan Konferans Salonundaki oyuna izleyicilerin ilgisi büyük oldu.
Tiyatro gösteriminde gençlerin ve çocukların büyüklerinden gördükleri dayatmalar, baskılar ve yetiştirilme biçimleri trajikomik bir şekilde sahnelendi.
Üniversite öğrencileri tarafından sahnelenen oyun ayakta alışkandı.
Toplu fotoğrafın çekilmesinin ardından program sona erdi.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)