Uygulama ortağımız NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’ne çevre ödülü
NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, 2017 yılı “Geriye Dönüşüm Doğaya Vefa” projesi kapsamında ambalaj atıklarını geri dönüşüm sistemine teslim ederek çevreye ve bununla birlikte 612 ağacın kurtulmasına katkı sağladığı için Ümraniye Belediyesi tarafından teşekkür plaketi aldı.
NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Ümraniye Belediyesi’nin 2017 yılı “Geriye Dönüşüm Doğaya Vefa” projesi kapsamında ambalaj atıklarını kaynaklarında ayrı toplama çalışmasına verdiği destek ile 612 ağacın kurtulmasına katkı sağladığı için teşekkür plaketi aldı. NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Furkan Tarhan’a plaketi Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz takdim etti.
Furkan Tarhan: “Çevre sağlığı konusunda da hassasiyet gösteriyoruz”
Furkan Tarhan, yaptığı açıklamada ödülün kendileri için çok anlamlı ve gurur verici olduğunu belirterek “Kurulduğumuz günden bu yana toplum sağlığı için çalışırken çevre sağlığı konusunda da hassasiyet gösterdik. Doğaya ve çevreye gösterdiğimiz özen ve hassasiyetin taktir edilmesi bizi çok mutlu etti. Doğayı korumak her bireyin ve her kurumun görevidir. Biz de bu görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Plaket alan diğer tüm kurumları da gönülden tebrik ediyor ve kendilerine teşekkür ediyoruz. Umarız bu hassasiyet, çoğalarak devam eder” dedi.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)