Şehitlerimiz için dua okundu, lokma dağıtıldı
Üsküdar Üniversitesi Turkuaz Kulübü tarafından düzenlenen “Şehitlerimizi Anma Programı” Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşke lobi alanında gerçekleştirildi. Şehitler için saygı duruşunda bulunan öğrenciler, hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nı okuyarak, davetlilere lokma ikramında bulundu.
Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğü (SKS) öncülüğünde Turkuaz Kulübü öğrencileri şehitleri anma programı gerçekleştirdi.
Program, SKS Direktörlüğünden Sadık Paksoy’un konuşması ile başladı. İstiklal Muharebesi’nden Çanakkale’ye, şimdiden geçmişe hiçbir şehitlerimizi, gençlerimizi unutmamalıyız diyen Paksoy, “onlar bizim için savaştılar, dualarımızı eksik etmemeliyiz” dedi.
Sonrasında hep birlikte şehitlerimiz için dua okundu.
Duanın ardından anma törenine katılan öğrencilere, şehitlerimiz adına lokma ikram edildi.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)