Rehber Öğretmenler Üsküdar’da
Üsküdar Rehberlik Araştırma Merkezi’ne bağlı rehber öğretmenler, ikinci dönem açılış toplantılarını Üsküdar Üniversitesi Nermin Tarhan Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi.
Toplantıda Yıldız Teknik Üniversitesi PDR Anabilim Dalı Başkanı ve Türk PDR Derneği İstanbul Şube Başkanı Prof. Dr. Mehmet Engin Deniz’de bir konuşma yaptı.
Günümüzdeki rehberlik hizmetlerine yönelik değerlendirmenin yapıldığı toplantı, soru- cevap kısmından sonra sona erdi.
Yemeğin ardından öğretmenler üniversiteden ayrıldı.
Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)