Etkinlik Bilgileri
Başlangıç Tarihi : 06 Haziran 2022, 20:00:00 - 21:30:00
Ebelik Bölüm etkinliği olarak gerçekleştirilen Aromaterapi semineri alanında uzman Prof. Dr. Gülay Rathfisch tarafından gerçekleştirilmiştir. Türkiye'nin farklı Üniversitelerinden Ebelik Bölümü öğrencilerinin, öğretim elemanlarının ve bölüm başkanlarının katıldığı etkinliğimiz 105 kişinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Katılım sağlayan tüm öğretim elemanları ve öğrencilerimize en içten teşekkürlerimizi sunarız.
Eklenme Tarihi : 07 Haziran 2022