2019/2020 Güz Yarıyılında Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Lisansüstü programlarına kesin kayıt yaptırmaya ve Doktora programı bilim sınavına girmeye hak kazananlar (29 Ağustos 2019-05 Eylül tarihleri arasında görüşülen)

  • Anasayfa
  • 2019/2020 Güz Yarıyılında Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Lisansüstü programlarına kesin kayıt yaptırmaya ve Doktora programı bilim sınavına girmeye hak kazananlar (29 Ağustos 2019-05 Eylül tarihleri arasında görüşülen)

29 Ağustos 2019-05 Eylül tarihleri arasında görüşülen ve 2019/2020 Güz Yarıyılında Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Lisansüstü programlarına kabul edilen öğrencilerin listesi aşağıdadır. Listede adı bulunan öğrencilerin kayıt için gerekli belgelerle 30 Eylül 2019 Pazartesi gününe kadar Merkez Yerleşkede bulunan Öğrenci İşleri Birimine müracaat etmeleri gerekmektedir.

NOT: Bilimsel Hazırlık eğitimi önerilen adaylarımız kayıt öncesi Enstitü Sekreterliğinden bilgi alabilirler. Adayların izleyeceği dersler kayıtlardan sonra danışman öğretim üyeleri ile birlikte belirlenecektir.


ADLİ BİLİMLER ANABİLİM DALI
Adı
Soyadı
ABDULVAHAP
TURNA
BURAK
SUCAKLI
BUSE
ERBİL
DİDAR
ÖZEN
EBRU
İNCİLİ
EMİNE FERZAN
ŞENGÜL
ENGİN DAMLAGÖK
GÖZDE
ÇAKIR
LEYLA
KORKMAZ KİRAZ
MERVE
ERENSOY
MUHAMMED YAŞAR
HANÇER
NERGİZ
ASLANOVA
RABİA
KAZDAL
ZEYNEP
SEVEN
CEZA ADALETİ ANABİLİM DALI
Adı
Soyadı
MURAT
DEMİR


KESİN KAYIT ESNASINDA İSTENEN BELGELER:

– Lisans diplomasının aslı ve bir adet fotokopisi

– Lisans not belgesinin (transkript) aslı ve bir adet fotokopisi

– ALES Sınav sonuç belgesi (Tezli programlar için)

– Nüfus Cüzdanının fotokopisi

– Vesikalık Fotoğraf (2 Adet)

29 Ağustos 2019-05 Eylül tarihleri arasında görüşülen ve 2019/2020 Güz Yarıyılında Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Doktora programı için bilim sınavına girmeye hak kazananların listesi ile düzenlenecek sınavlarla ilgili detaylı bilgi aşağıdadır. Aday öğrencilerimize önemle duyurulur.

ADLİ BİLİMLER DOKTORA
Adı
Soyadı
ESRA
EZMECİ
FATİH CİVAN
SAKA
RABİA
SELVİTOP


Bilim Sınavı 

18 Eylül 2019 Çarşamba günü saat 14:00'da Merkez Yerleşke E Blokta yapılacaktır.

Üniversitemizle ilgili “AKLINDA NE VARSA” bize sor!