Çizgi Film ve Animasyon Bölümü 4. sınıf öğrencilerinin güz dönemi mezuniyet projesi jüri tarihleri belli oldu. Öğrencilerin güz dönemi mezuniyet projelerinin sunumlarını yapacakları jüri 30 Ocak, 31 Ocak ve 01 Şubat tarihlerinde toplanacak.
Bölüm başkanı Doç. Dr. İpek Fatma ÇEVİK başkanlığında toplanacak jüride öğrenciler kendilerine ayrılan gün ve saatte güz dönemi mezuniyet projelerinin sunumunu yapacak.
Sunumlar Üsküdar Üniversitesi, Güney Yerleşke, A Blok, 108 numaralı sınıfta gerçekleştirilecek. Detaylı gün ve saat bilgisine aşağıda yer alan PDF dokümanı üzerinden ulaşabilirsiniz.
Tarih: 30 Ocak, 31 Ocak, 01 Şubat
Yer: Üsküdar Üniversitesi, Güney Yerleşke, A Blok, 108 numaralı sınıf (1. kat)
Güz dönemi mezuniyet projesi jürisinde sunum yapacak öğrenci listesi
Eklenme Tarihi : 06 Nisan 2023