Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO)

Ülkemizin ihtiyacına uygun olarak, sağlık personelini yetiştirmeyi hedeflemiştir. Bu elemanlar hekimle hasta arasında kaliteli sağlık hizmetini sunacaklardır. Bu amaçla öğrencilerimize sunulan eğitimin kalitesi, öğrencilerimizin Sağlık Bilimleri Fakültelerine dikey geçişine de imkân vermektedir.

Biliyoruz ki sağlık hizmetlerinin kaliteli olması, sağlık personelinin kaliteli olmasıyla yakından ilgilidir. Böyle bir durumda toplum kaliteli sağlık hizmeti alabilecektir. On yılı aşkın süredir ülkemizde sağlık alanında devam eden gelişmeler ve kazanımlar bu konuyu daha çok öne çıkarmıştır. Yeni teknolojik gelişmeleri kullanabilen ve hasta ile iletişimi iyi olan elemanları yetiştirmenin zorunluluğu ortadadır.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mezunları

Mezunlarımızın sağlık hizmeti verilen kurumlarda, hastanelerde verdikleri hizmetlerin oluşturduğu memnuniyetin bilgilerini geri dönüşüm ile alıyoruz. Bunlardan dolayı son derece mutluyuz. Bu okulumuzun ve öğrencilerimizin geleceği için çok önemlidir.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Uygulamalar

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulumuz, kaliteli teorik eğitimin yanında, uygulamalar için kendi laboratuvarlarından ve aynı binada hizmet veren Sağlık Bilimleri Fakültesinin laboratuvarlarından yararlanmaktadır. Ayrıca Üsküdar Üniversitesi bünyesinde hizmet veren NP Beyin Hastanesi ve Tıp Merkezlerinden, İstanbul’daki bazı Üniversite Hastaneleri ile Kamu Eğitim ve Araştırma Hastanelerinin imkânlarından da yararlanılmaktadır.

Üsküdar Çarşı Yerleşke

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO), Çarşı Yerleşke/Üsküdar (Adres: Mimar Sinan Mah. Selman-ı Pak Cad. İsmail Dümbüllü Sok. No:4 34664 Üsküdar-İSTANBUL)

Yerleşkeyi Görüntüle

Haberler » Tümünü Listele

Duyurular » Tümünü Listele

13 ŞUB 2020

ÇAP BAŞVURUSU SONUÇLARI

Çap Başvurusu kabul edilen öğrencilerin “Çap Kayıt Onayı” için 17.02.2020 tarihine kadar Öğrenci İşleri Direktörlüğü’ne gelmeleri gerekmektedir. Bu tarih sonrasında yedek listedeki öğrenciler sıra ile çağrılacaktır.NOT: Öğrencilerin belirtilen tarih aralıklarında çarşı yerleşke öğrenci işlerine gelip ÇAP kayıtlarını onayladıklarını beyan eden dilekçeyi doldurmaları, muafiyet işlemleri için anadal transkriptleri ile dilekçelerini Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sekreterliği’ne teslim etmesi gerekmektedir.Aşağıdaki linkten yatay geçiş başvuru sonucunuzu TC kimlik numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz:http://app.uskudar.edu.tr/form/ogrenci/cap_sonuc

11 ŞUB 2020

2019-2020 Bahar Dönemi SHMYO Kurum İçi Yatay Geçiş Sonuçları

Öğrencilerimizin, mali ve öğrenci işleri kayıt işlemlerini 12.02.2020-15.02.2020 tarihleri arasında tamamlamaları gerekmektedir.NOT: Öğrencilerin belirtilen tarih aralıklarında ilk olarak Çarşı Yerleşke öğrenci işlerine gelip kurum içi yatay geçişlerini onayladıklarını beyan eden dilekçeyi doldurmaları, sonrasında mali kayıt işlemleri için mali işler birimine gitmeleri gerekmektedir.Aşağıdaki linkten yatay geçiş başvuru sonucunuzu TC kimlik numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz:http://app.uskudar.edu.tr/form/ogrenci/sonuc

31 OCA 2020

Optisyenlik 2. Sınıf-Biyomedikal Cihaz Teknolojisi (İÖ) 1. Sınıf-İlk ve Acil Yardım (İÖ) 1. Sınıf-İş Sağlığı ve Güvenliği N.Ö. 1. Sınıf-Fizyoterapi 1. Sınıf Öğrencilerinin Dikkatine!

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği N.Ö. 1. Sınıf Öğrencilerinin Dikkatine!Aşağıdaki sınav bütünleme takviminize eklenmiştir.6 Şubat Perşembe 10:00Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Sınıf 1Öğr. Gör. MÜGE ÇOLAKOĞLU ÖZERMYO015 Sosyal Sorumluluk ProjesiDerslik: 311Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Optisyenlik 2. Sınıf Öğrencilerinin Dikkatine!Optisyenlik III sınavının tarihi değişmiştir. Yeni Tarih saat ve sınıflar aşağıdaki gibidir.05 Şubat Çarşamba 14:00Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Optisyenlik Sınıf 2Öğr. Gör. AYHAN DEMİRCANOPT205-Optisyenlik IIIDerslik: Çarşı 30705 Şubat Çarşamba 17:30"Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Optisyenlik (İÖ) Sınıf 2Öğr. Gör. AYHAN DEMİRCANOPT205-Optisyenlik III (1)Derslik: Çarşı 311Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Biyomedikal Cihaz Teknolojisi (İÖ) 1. Sınıf Öğrencilerinin Dikkatine!                   Temel Anatomi ve Fizyoloji sınavının tarihi değişmiştir. Yeni Tarih saat ve sınıf aşağıdaki gibidir.04 Şubat Salı 17:30Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Biyomedikal Cihaz Teknolojisi (İÖ) Sınıf 1Öğr. Gör. EYSER KILIÇ BOZMYO101-Temel Anatomi ve FizyolojiDerslik: Çarşı 305               Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım (İÖ) 1. Sınıf Öğrencilerinin Dikkatine!          Fizyoloji sınavının tarihi değişmiştir. Yeni Tarih saat ve sınıf aşağıdaki gibidir.04 Şubat Salı 18:30Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım (İÖ) Sınıf 1Öğr. Gör. EYSER KILIÇ BOZFZY101-Fizyoloji (1)Derslik: Çarşı 218                                                                              Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi (İÖ) 1. Sınıf Öğrencilerinin Dikkatine!Biyofizik sınavının tarihi değişmiştir. Yeni Tarih saat ve sınıflar aşağıdaki gibidir.6 Şubat Perşembe 17:30Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi (İÖ) Sınıf 1Prof. Dr. ŞEFİK DURSUNENF118-Biyofizik (1)ÇarşıDerslik: 306Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi 1. Sınıf Öğrencilerinin Dikkatine!Biyofizik sınavının sınıfı değişmiştir. Yeni sınıflar aşağıdaki gibidir05 Şubat Çarşamba 16:00Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Fizyoterapi Sınıf 1Prof. Dr. ŞEFİK DURSUNENF118-Biyofizik (1)Derslik: Çarşı 215-216

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen Videoları » Tüm Liste

Üniversitemizle ilgili “AKLINDA NE VARSA” bize sor!