360 sanal tur

Hem yüz yüze hem de çevrimiçi

ARAMIZA YENİ KATILACAK
ÜSKÜDARLILARI BEKLİYORUZ

YÜZ YÜZE TERCİH VE TANITIM İÇİN...

Yerleşkelerimizi ziyaret ederek, 14 Ağustos 2020 tarihine kadar devam edecek olan Tercih ve Tanıtım Günlerimize katılabilirsiniz. Bu yıl da tercih ve tanıtım günlerinde siz değerli üniversite adaylarının yanındayız. Fakat sağlığınız bizim için her şeyden önemli. Bu nedenle sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek yerleşkelerimizdeki tüm önlemleri aldık. Ailelerinizle birlikte gönül rahatlığıyla yerleşkelerimizi ziyaret edebilir, tercih etmeyi düşündüğünüz bölüm ve programlara göre akademisyenlerimiz, öğrencilerimiz ve tercih danışmanlarımızla birebir görüşerek merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt alabilirsiniz.

HANGİ FAKÜLTE VE YÜKSEKOKUL NEREDE?

ÇEVRİMİÇİ TERCİH VE TANITIM İÇİN...

Yerleşkelerimizi ziyaret edemiyorsanız Tercih ve Tanıtım Günlerimize dileğiniz her an ve her yerden çevrimiçi olarak da katılabilirsiniz...

https://uskudar.edu.tr/aday/her-yerden-ulasin linkinden “Akademisyenlerle Görüşme” butonuna tıklayarak bugünün ve yarının mesleklerine dair merak ettiğiniz ne varsa sorabilir, teoriden pratiğe, iş imkanlarından kariyer fırsatlarına kadar aklınıza takılanlarla ilgili akademik kadromuzdan bilgi alabilirsiniz.

https://uskudar.edu.tr/aday/her-yerden-ulasin linkinden “Canlı Destek” butonuna tıklayarak üniversitemiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları öğrencilerimize sorabilir, en doğru tercihi yapabilmeniz için tercih danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

• 0 216 400 22 22 numaralı “Çağrı Merkezi”mizi arayarak aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

• 0 216 400 22 22 numaralı Whatsapp hattımızdan da bizlere ulaşmanız mümkün. Uzmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlamak için bekliyor olacaklar.

• Tüm bu iletişim kanallarının yanı sıra dilerseniz https://uskudar.edu.tr/tr/iletisim-bilgileri linkinde yer alan “İletişim Formu”muzu da doldurabilir, uzmanlarımızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

• Bu arada “Sosyal Medya”dan da üniversitemizi takip ederek hem resmi hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilir hem de üniversitemizle ilgili zengin içerikli paylaşımları inceleyebilirsiniz.

https://uskudar.edu.tr/aday/her-yerden-ulasin linkinden “Tanıtım Filmi” butonunu tıklayarak Kurumsal Filmimizi izleyip farklılıklarımızın özetine 5 dakika içinde erişebilirsiniz.

• “360 Derece Sanal Tur” uygulamamıza da https://uskudar.edu.tr/aday/her-yerden-ulasin linkindeki ilgili butona tıklayarak dilediğiniz yerden yerleşkelerimizdeki eşsiz altyapıyı deneyimleyebilirsiniz.

• Hayalini kurduğunuz kariyer yolunda https://uskudar.edu.tr/tr/kariyer-testi linkini tıklayarak “Kariyer Testi”mizi çözüp, kişilik özellikleriniz ve ilgi alanlarınıza göre hangi mesleklerin size daha uygun olduğunu görebilirsiniz.

Tercihin Üsküdar Üniversitesi olsun,
gelecek güzel günler senin olsun.© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.

T.C. Üsküdar Üniversitesi Altunizade Mh. Üniversitesi Sokağı No:14 PK: 34662 Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Pbx +90 (216) 400 22 22 Fax +90 (216) 400 22 22
info@uskudar.edu.tr