COVID-19 ile Mücadeleye Gençlerimizi de Dahil Ediyoruz!
Ülkemizin COVID-19 salgını ile mücadelesine katkı vermek; salgının toplumda yayılımının en aza indirilmesi ve kontrol altına alınmasını sağlamak, başta risk altındaki gruplar olmak üzere toplum sağlığının korunması ve salgının olumsuz sosyo-ekonomik etkilerini hafifletmek amacıyla STAR - Stajyer Araştırmacı Burs Programını çağrıya açıyoruz.
COVID-19’un teşhis ve tedavisinde kullanılan ürünler, ortam koşullarının iyileştirilmesine yönelik ekipmanlar ile hastalıkların önlenmesinde etkili koruyucu ürünlerin geliştirilmesi ve yeni tip koronavirüs mücadelesi ile ilişkili olabilecek tüm kamu destekli Ar-Ge projelerine destek veriyoruz.
Bu doğrultuda, ülkemizde COVID-19 ile mücadele eden yetkin bilim insanlarının nitelikli projelerinde görev almak isteyen lisans, tezli yüksek lisans ve doktora öğrenimi gören öğrencilerimizin ve doktora sonrası araştırmacıların programa başvurularını bekliyoruz.
"Koronavirüs, alacağımız tedbirlerden güçlü değildir" dediğimiz bu dönemde, araştırmacılarımızın işbirliği yapma potansiyelini artırmayı amaçlayan çağrımıza başvurular 08.04.2020 tarihinden itibaren yapılabilecektir.
STAR - Stajyer Araştırmacı Burs Programı çağrı duyurusu için tıklayınız.
Stajyer Araştırmacı Burs Programı (STAR) program web sayfasına ulaşmak için tıklayınız.
- Tübitak Japonya İkili İş Birliği Çağrısı
- 2566 – TÜBİTAK – Çin Ulusal Doğal Bilimler Vakfı (NSFC) İkili İş Birliği Programı Deprem Araştırmaları Çağrısı Başvuru Tarihi Uzatıldı
- BİDEB 2211 - Yurt İçi Doktora Burs Programları 2023 Yılı 1. Dönem Başvuru Sonuçları Açıklandı!
- BİDEB 2210 - Yurt İçi Yüksek Lisans Burs Programları 2023 Yılı 1. Dönem Başvuru Sonuçları Açıklandı!
- BİDEB 2205-Lisans Burs Programı 2023 Yılı 1. Dönem Başvuru Sonuçları Açıklandı!
- Faydalı Model Belgesi
- Öğrencimizden Büyük Başarı !
- Üsküdar Üniversitesi 12 Patent Başvurusu İle Vakıf Üniversiteleri Arasında 2. Sırada
- BrainPark Kuluçka Merkezi Açılış Töreni Geniş Paydaş Katılımıyla Gerçekleştirildi.
- Üsküdar Üniversitesi TRGENMER ekibi ve BrainPark TTO ARGEYEP Direktörümüz Meltem BAYRAKTAR ile proje fikirleri toplantısı gerçekleştirdik.