Müdürün Mesajı

Değerli öğrenci ve mezunlarımız,

Kariyer; bir meslekte zaman ve çalışmayla elde edilen aşama, başarı ve uzmanlıktır. Kariyeriniz hayat sürecinizde en çok zaman geçirdiğiniz dönemdir. Bu sebeple kariyerinizi seçerken mutlu ve başarılı olacağınız hedefler belirlemeniz gerekir.

Kariyerinizi planlamak; ileride yapmak istediğiniz meslek ya da meslekler ile ilgili kendinizi tanımak, geliştirmesi ve dizginlemesi gereken yönlerinizi belirlemek, mevcut bilgi ve becerilerinizi geliştirmek, hedefler oluşturmak ve hedeflerine ulaşmak için nasıl bir yol çizmen gerektiğini planlamaktır.

Kariyerinizi planlarken en önemli aşama kendinizi iyi tanımaktır. Neleri yapabiliriz, bizde mevcut olan yetkinlikler ve yetenekler nelerdir, seçtiğimiz meslek ya da mesleklerde başarılı olmak için ihtiyacımız olan yetkinlik ve yetenekler nelerdir doğru tanımlamamız gerekir.

Kariyerimizi planlarken birçok etkenden olumlu ya da olumsuz şekilde etkilenerek yol buluruz. Bu yol bazen bizi başarıya bazen de başarısızlığa götürebilir. KARMER sizi bu yolculuğunuzda desteklemek ve doğru olan yolda ilerlemenizi sağlamak amacı ile kurulmuş bir merkezdir.

Siz Üsküdar Üniversiteliler için hedefimiz çıktığınız bu kariyer yolculuğunda yalnız hissetmemenizi sağlamak, desteğimizi ve ışığımızı sürekli üzerinizde tutmaktır.

Sektörü ve sizleri sürekli iletişim içerisinde tutacağımız projelerimiz ile yanınızda olacağız.

Hepinize hayatınız boyunca mutlu ve başarılı olacağınız bir kariyer yolu dilerim.

Paylaş: