Uzaktan Eğitim Koordinatörlüğü

* Aynı kodlu dersleriniz LMS sisteminde şubeler altında toplanmış olup, ders materyali (dokuman, sanal sınıf vb.) eklemek istediğiniz zaman karşınıza gelecek ekranda hangi şube(ler) için ilgili dokumanı paylaşmak istediğinizi seçebilirsiniz.

** Öğretim üyelerimiz sanal sınıf derslerini haftalık programlarındaki gün ve saatlerde yapmalarında fayda var, aksi durumda ders çakışmaları olması muhtemeldir.
Öğrencilerimiz sadece eş zamanlı olarak bir derse katılabilecekleri için derselerinizi öğrencilerimizi de STIX üzerinden bilgilendirerek 17:30'dan sonraki saatlerde de yürütebilirsiniz.

*** Değerli öğrencilerimiz, online dersleri sabit bilgisayarlarınızdan takip ediniz, mobile cihazlarda bağlantı veya hız sorunu ile karşılaşabilirsiniz.

*** It is highly recommended to use your PCs or laptops for online classes. It is likely to have connection or speed problem on mobile platforms.

Güçlü teknolojik altyapımızla Uzaktan Eğitim veren hepsi alanlarında uzman akademik kadromuzla öğerncilerimiz neredeyse biz de oradayız.