Uluslararası öğrenciler Afrika kültürünü anlattıÜsküdar Üniversitesi ile Sağlık Kültür ve Spor Direktörlüğü Koordinatörlüğünde Erasmus ve Uluslararası Öğrenciler Kulübü “Afrika’yı Bir De Bizden Dinleyin-II” etkinliği düzenledi.

Etkinliğe Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Bölüm Başkanı Prof. Dr. Muhsin Konuk, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Çerezci, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Selim Şeker ve Uluslararası İlişkiler Direktörü Emre Üçsular katıldı.Afrika kültürü ile ilgili sunum yapıldı
 
Merkez Yerleşke Nermin Tarhan Konferans Salonunda gerçekleşen etkinliğe uluslararası öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.Keyifli anların yaşandığı etkinlikte Afrika kültürünün anlatıldı. Uluslararası öğrenciler Afrika ile ilgili sunumlar, dans gösterileri ve defileler yaptı.Etkinlik toplu fotoğraf çekimi ardından sona erdi.

 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)