Mehmet KARACA, 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. 2009 yılında Tıpta uzmanlık sınavında yerleştiği Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Hastanesi Eğitim Araştırma Hastanesi, Kardiyoloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamladı. Mecburi hizmetini İskenderun Devlet Hastanesi'nde tamamladıktan sonra bir süre daha bu hastanede çalışmaya devam etti. 2016 yılından itibaren Ataşehir Memorial Hastanesi Kardiyoloji Kliniğinde görev yapmakta olan Dr. Mehmet KARACA, başta TKD ve ESC olmak üzere dernek üyelikleri bulunmaktadır.
ORCID: 0000-0001-8771-0539
Kısa Özgeçmiş
Öğrenim Durumu & Akademik Unvanlar
Eğitim ve Öğretim Faaliyetleri
- Tıpta Kurul Dersleri (Kurul 3A), (Lisans / 2022-2023 Güz)