Mehmet Aydın KAHRAMAN, 1976 yılında Mersin’de doğmuştur. İlk orta ve lise öğrenimini Çankaya İlkokulu ve Mersin Tevfik Sırrı Gür Lisesi’nde tamamlamış, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra 2006-2013 yıllarında Fırat Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Asistan eğitimini tamamlamıştır. 2013 yılında 2 yıl Bayburt Devlet Hastanesi’nde KVC uzmanı olarak görev yapmış, 2015 yılından bu yana Dr. Siyami Ersek Hastanesi’nde çalışmaktadır. KAHRAMAN, Evli ve 1 çocuk babasıdır.