CHICAGO, LAS VEGAS, SAN FRANCISCO (Silikon Vadisi), ABD Ticaret Heyeti organizasyonu

 

 

Sayın İlgili,

 

TÜBİTAK Marmara Teknokent tarafından 08 - 18  Ocak  2018 tarihleri arasında CHICAGO, LAS VEGAS, SAN FRANCISCO (Silikon Vadisi), ABD Ticaret Heyeti organizasyonu düzenlenecektir.


KOSGEB Uluslarası Hızlandırıcı Programı ile TUBİTAK Marmara Teknokent (MARTEK) Koordinatörlüğümde, İstanbul Aydın Üniversitesi ve Chicago Türk Ticaret Merkezi iş birliği ile, Türk firmaları için ihracata yönelik aksiyonlar olmak üzere ticaret ve iş birliği geliştirme gezisi düzenlenecektir. Gezi kapsamında Silikon Vadisi (San Francisco), Dünyanın en büyük elektronik fuarı CES2019 (Las Vegas) ve Chicago TTC ziyaretleri gerçekleştirilecektir. Dünyanın en önemli kuluçka ve iş merkezleri, fon kuruluşları ve binlerce teknoloji firması ile görüşme imkanı olacaktır. İsteyen firmalarımız ABD’de 1 yıl ücretsiz ofis sahibi olacak ve kendi şirketlerini kurma imkanı elde edeceklerdir.

 

KOSGEB Desteği için:

1-     Yazılım alanında çalışan bir firma olmak.

2-     ÜDS, YDS ve KPDS veya dengi bir sınavdan 60 puan almış olmak. Ya da İngilizce eğitim verilen bir bölümden mezun olmak.

3-     Firmanın sahibi veya ortağı olmak.

4-     Ekte yer alan İşletme Bilgi Formunun ( imza ve kaşe) doldurulması.

5-     Başvuru sahiplerine ait Ticaret Sicil Gazetesi gerekmektedir.

 

Not: KOSGEB Desteği sadece yazılım sektöründe çalışan firmaları (yukarıda yer alan şartları sağlamaları halinde) geçerlidir.

 

KİMLER KATILABİLİR?

Bilişim Firmaları, Teknoloji Geliştirme Firmaları, AR-GE ve İnovasyon Firmaları, Yazılım Firmaları, Elektronik Ürün Üretici ve Satıcıları, Start-Up Firmaları, Ürün Geliştirme Firmaları, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Organize Sanayi Bölgeleri yönetici şirketleri.

 

VİZEVize işlemleri katılımcının sorumluluğundadır.

ABD vize davet mektubu organizasyon tarafından temin edilecektir. Vize işlemleri için davet mektubu isteyen katılımcıların T.C. Kimlik numaraları ve pasaport ön   yüzü ile aşağıda belirtilen mail adresine geri dönüş yapmaları gerekmektedir.

 

Program ekte gönderilmiştir.

 

SON BAŞVURU TARİHİ – 3 ARALIK 2018

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TÜBİTAK Marmara Teknokent

Teknoloji Transfer Ofisi

 

İlgili Kişi:

Emre KAYACI

ekayaci@marmarateknokent.com.tr

Tel: 0 538 246 77 85 

 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

 

TÜBİTAK MARMARA TEKNOKENT

T +90 262 676 62 00

F +90 262 642 33 60

www.marmarateknokent.com.tr

 

 

23/11/2018 00:00

İLETİŞİM

İletişim Formu