PsikoHayat

 PsikoHayat, herhangi bir yayın ücreti olmayan, herkese açık, aktüel bir Üsküdar Üniversitesi yayınıdır. Tüm yayın masrafları Üsküdar Üniversitesi Yayınları ve İnsani Değerler ve Ruh Sağlığı Vakfı sponsorluğundadır. PsikoHayat’ın her sayısında özel bir konu başlığı altında farklı araştırmalar, yorumlar, köşe yazıları, özel röportajlar ve makalelerin yanı sıra Üsküdar Üniversitesi ile ilgili haberler okuyucuların beğenisine sunulmaktadır.

Son sayıyı indirmek için tıklayınız

Psikiyatriyle ilgili her türlü bilgiye ulaşılabilen, kongrelerde ele alınan konuları ve yenilikleri, önemli gelişmeleri okuyucusuyla paylaşmayı amaçlayan PSİKOHAYAT dergisi 3 aylık periyotlarla vakfın ücretsiz yayını olarak çıkıyor..

İnsani Değerler ve Ruh Sağlığı Vakfı tarafından sosyal sorumluluk kapsamında ücretsiz olarak yayınlanan dergi Türkiye’nin her yerinde tüm devlet ve özel okulların kütüphanelerine, rehber öğretmenlerine posta ücreti vakıf tarafından karşılanmak suretiyle gönderilmektedir. Valilik, kaymakamlıklarla birlikte müftülüklerin rehberlik ve irşat bürolarına da ücretsiz olarak gönderilmeye devam ediliyor.

Psikiyatri, psikoloji, nöroloji ve beyin araştırmaları alanlarında önemli çeviri haberlere de sayfalarında yer veren dergi edebi üslubu ile dikkat çekiyor ve kolay anlaşılıyor.