Üsküdar Üniversitesi ile İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Lider Sağlık Yöneticilerini destekliyor

Üsküdar Üniversitesi ile İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Lider Sağlık Yöneticilerini destekliyor

Üsküdar Üniversitesi ile İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü üst düzey yöneticileri “Etkili Liderlik ve Etkin Yöneticilik” eğitimi programına başladı.

8 hafta sürecek programda üst düzey sağlık yöneticileri, liderlik gelişimi ile ilgili olarak çatışma yönetimi, takım olma, motivasyon, kriz yönetimi, farklılıkların yönetimi, yenilikçi ve yaratıcı problem çözme, değişim yönetimi, çalışan bağlılığı, vizyon oluşturma gibi konu başlıklarında eğitimler alacak.

Üsküdar Üniversitesi ile İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Lider Sağlık Yöneticilerini destekliyor 2

Eğitimde lider sağlık yöneticilerinin liderlik özelliklerini keşfederek sahip oldukları özelliklerini nasıl daha etkin kullanabileceklerinin farkına varmaları ve kendi liderlik tarzlarını oluşturarak, yaratıcı takımlar kurmaları hedefleniyor.

Yenilikçi eğitim oyunları ile desteklenen eğitim programı Üsküdar Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Dinçer Atlı ve Genç Beyinler Akademisi Direktörü Dr. Öğr. Üyesi Nebiye Yaşar ve tarafından yürütülüyor.

Üsküdar Üniversitesi ile İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Lider Sağlık Yöneticilerini destekliyor 3
 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)