Facebook Pixel Code

Üsküdar Üniversitesi 02 Mart 2018 Öğretim Elemanı Kadro İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları

T.C.
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ
02.03.2018 TARİHLİ İLANA MÜRACAAT EDEN ADAYLARIN ÖNDEĞERLENDİRME SONUÇLARI
BİRİMİ
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU 
PROGRAM
OTOPSİ YARDIMCILIĞI  
KADRO ÜNVANI
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
GİRİŞ SINAVI TARİHİ  
23.03.2018
SINAV YERİ ve SAATİ
T.C. ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ ÇARŞI YERLEŞKESİ  3. KAT   SAAT 09:30
ÖN DEĞERLENDİRME:
ALES
DİPLOMA
SONUÇ
SIRA
ADI SOYADI
ALES
Notu
ALES
%70
DİPLOMA NOTU
DİPLOMA NOTU %30
TOPLAM
PUANI
SINAVA GİRMEYE HAK KAZANDI/
SINAVA GİRMEYE HAK KAZANAMADI
1
Buse Sabiha BOZASLAN
84,45
59,12
90,60
27,18
86,30
SINAVA GİRMEYE HAK KAZANDI
2
Elif CANPOLAT
81,57
57,10
62,20
18,66
75,76
SINAVA GİRMEYE HAK KAZANDI
3
İlksen TAVACI
70,16
49,11
85,30
25,59
74,70
SINAVA GİRMEYE HAK KAZANDI

T.C.
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ
02.03.2018 TARİHLİ İLANA MÜRACAAT EDEN ADAYLARIN ÖNDEĞERLENDİRME SONUÇLARI
BİRİMİ:
İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ / SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ
KADRO ÜNVANI:
ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
SINAV TARİHİ:
23.03.2018
SINAV YERİ VE SAATİ:
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ MERKEZ YERLEŞKESİ
3. KAT 333  NOLU DERSLİK SAAT= 13:00


ÖN DEĞERLENDİRME:
ALES
YABANCI DİL
SONUÇ
SIRA
ADI SOYADI
ALES
Notu
ALES
%60
Y.DİL
Puan
Y. DİL
%40
TOPLAM
PUANI
SINAVA GİRMEYE HAK KAZANDI
SINAVA GİRMEYE HAK KAZANAMADI
1
Ahmet Cihat ŞENDUR
82,19
49,314
95
38,00
87,31
Sınava Girmeye Hak Kazandı
2
Batuhan AVŞAROĞLU
89,16
53,496
75
30,00
83,50
Sınava Girmeye Hak Kazandı
3
Gizem KURBAN
80,56
48,336
87,5
35,00
83,34
Sınava Girmeye Hak Kazandı
4
Ahmet Oğuz ARSLAN
75,18
45,108
91,25
36,50
81,61
Sınava Girmeye Hak Kazandı
5
Emre AKTÜRK
73,37
44,022
88,75
35,50
79,52
Sınava Girmeye Hak Kazandı
6
Ahmet Kerem YILMAZ
75,85
45,51
85
34,00
79,51
Sınava Girmeye Hak Kazandı
7
Müge DEVEOĞLU
80,56
48,336
76,25
30,50
78,84
Sınava Girmeye Hak Kazandı
8
Asya ÇOKADAR
70,83
42,498
90
36,00
78,50
Sınava Girmeye Hak Kazandı
9
Ramazan ORHAN
75,53
45,318
82,5
33,00
78,32
Sınava Girmeye Hak Kazandı
10
Ahmet Fatih MADANOĞLU
72,17
43,302
83,75
33,50
76,80
Sınava Girmeye Hak Kazandı
11
Rumeysanur DOĞAN





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
12
Havvanur ÖZDEMİR





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
13
Fevzican ARABACIOĞLU





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
14
Baran YILDIRIM





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
15
Berat DAĞ





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
16
Ebrar Begüm ÜSTÜN





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
17
Merve ŞAHİN





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
18
Afife Büşra IŞILDAK





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
19
Nazlı Nur BAYKAN





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
20
Hatice Kadın ARABACI





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
21
Nazlı BADAK





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
22
Murat KARADAĞ





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
23
Gönül KARABOLU





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
24
Can ÇELİKTAŞ





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
25
Sümeyye KARA





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
26
Ayla ZAMAN





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
27
Nida Nur BAYRAM





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
28
Şerife Sena GÜNER





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
29
Güler DEYMENCİOĞLU





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
30
Selay ATIŞLI





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
31
Ezgi ÇAKIR





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
32
Arzu ÇERKEZ YAŞAR





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
33
Dilvin ÖZEN





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
34
Vildan DİNDAR





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
35
Emre SÜRER





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
36
Ayçin ALP





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
37
Aslı COŞKUN





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
38
Dilara DOĞAN





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)
39
Cansu KANDARA





Sınava Girmeye Hak Kazanamadı
(İlk 10 aday içerisinde değil)