Anasayfa

3. Psikoloji Günleri

Sizleri bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Günlerine davet etmekten memnuniyet duyarız. Psikoloji Günleri, Psikoloji öğrencilerini farklı konularda ve kurumlarda çalışmalarını sürdürmekte olan öğretim üyeleriyle tanıştıran, farklı üniversitelerde eğitim almakta olan Psikoloji öğrencilerinin interaktif bir ilişki içerisinde iletişim kurabilecekleri bir öğrenci etkinliğidir.
 

3. Psikoloji Günleri 11-12 Mayıs 2019 Tarihlerinde

3. Psikoloji Günlerini “Değişen Dünya, Dönüşen İnsan” temasıyla 11-12 Mayıs 2019 tarihlerinde iki gün sürecek bir program olarak Üsküdar Üniversitesi Çarşı Yerleşkesinde düzenliyoruz. Bu yılki etkinliğimizde alanlarında uzman öğretim üyelerinin konferansları, farklı konularda gerçekleştirilecek atölye çalışmaları, dezavantajlı gruplarla Psikoloji öğrencilerini tanıştıran Yaşayan Kütüphane etkinliği ve bir mezunlar paneli gerçekleştirilecektir.
 

3. Psikoloji Günlerine Kayıt

Katılım için ağ sitesi üzerinden yapılacak kayıtlar ilerleyen günlerde açılacak form aracılığıyla gerçekleştirilecektir. Kontenjanımız sınırlıdır. Kayıt formu dolduran katılımcılarımıza etkinliğe kesin kayıtlarının gerçekleştiğine dair e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır.

DAVETLİ KONUŞMACILAR


Prof. Dr. Nevzat TARHAN

“Değişen Dünya ve Anlam Arayışı”

Prof. Dr. Deniz Ülke ARIBOĞAN

“Otoriterleşme, Radikalleşme ve Kötücülleşme Üzerine Değişen Siyaset Psikolojisi”

Prof. Dr. Hüsnü ERKMEN

““Dünya nasıl değişti? İnsan Nasıl dönüştü?”

Prof. Dr. Zuhal BALTAŞ

“Düşünce Zincirlerinin Ötesinde Dijitalleşme”

Prof. Dr. Gökhan ORAL

“Değişen Suç Dünyası ve Psikoloji”

Prof. Dr. Aylin KÜNTAY

“Çocuklukta Dil ve İletişim Gelişimi: Nasıl Destekleyebiliriz?”

Dr. Maria Claudia IONESCU

“Psychology in Romania”

Geçmiş Yıllar

Önemli Tarihler

11-12 Mayıs 2019

Üsküdar Üniversitesi

KAYIT