Değerli Katılımcılarımız,

I.Üsküdar Üniversitesi Ergoterapi Öğrenci Kongresi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölümü tarafından 26 Nisan 2019 tarihinde üniversitemizde gerçekleştirilecektir.

‘Ergoterapi’de İnterdisipliner Yaklaşım’ teması ile gerçekleştireceğimiz kongremizin temel amacı; Ergoterapi’nin sağlık bilimleri alanındaki rolünü ve  etkilerini merkeze alarak, güncel gelişmeleri ve deneyimleri paylaşmak, sağlık profesyonelleri arasındaki iletişim ve işbirliğini artırarak, Ergoterapi alanının gelişimine katkıda bulunmaktır.

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi olarak ev sahipliğini üstlendiğimiz kongremizde temel olarak; eğitim, kalite güvencesi,  koruyucu sağlık hizmetleri, sağlık bilimlerinde istihdam, interdisipliner ve multidisipliner çalışma modelleri, çağdaş standartlara uygun girişimcilik temalarının işlenmesi planlanmaktadır.

Bilimsel programda, bilim insanlarının katkıları ile serbest bildirilerin sağlık bilimleri alanındaki tüm disiplinlerin yararlanabileceği sunumlar yer alacaktır.

Kongremiz mesleki ve bilimsel açıdan, son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için bu alanda eğitim alan tüm öğrencilerimizi bir araya getiren önemli bir platformdur.

Sizleri Ergoterapi Bilimine önemli katkılar sağlayacağını umut ettiğimiz, I. Üsküdar Üniversitesi Ergoterapi Öğrenci Kongresi’nde ağırlamaktan onur duyacağız.

Saygılarımla,


Üsküdar Üniversitesi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Ergoterapi Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Sevda ASQAROVA

Önemli Tarihler

26 Nisan 2019

Kongre Tarihi

22 Nisan 2019

Bildiri Son Gönderim Tarihi

Kongreye Kalan Süre

BİLDİRİ KAYIT FORMU
KAYIT